POZOR!! 12.6.2024 až 14.6.2024 bude prodejna uzavřena, objednávky z e-shopu budou postupně vyřizovány od 17.6.2024. Děkujeme za pochopení.

Tlak paliva STACK ST3305

Tlak paliva 0-7 bar (M10x1) s černym číselníkem. Precizní přídavné budíky ST33 kombinují přesnost digitálního mikroprocesoru s vysoce přesným krokovým pohybem ručičky a tím nabízejí novou úroveň přesnosti u budíků 52mm. Kombinují odolnost a čitelnost 270° mechanických budíků a snadnou instalaci elektrických. Bílé LED podsvícení a osvětlená ručička zaručují perfektní čitelnost ve dne i v noci. Dodáváno včetně senzorů a instalačního materiálu (palivoměr a voltmetr bez). Palivoměr má 7 nastavených a uni programovatelnou kalibraci pro použití u všech senzorů s rozmezím 0-280 ohmů.

Cena: 5 330 Kč /ks
Cena bez DPH: 4 404,96 Kč
Dostupnost:
Skladem
Značka:
STACK
Katalogové číslo:
 ST3305 

Informace o produktu

STACK – ukazatel tlaku paliva – pro vstřikování

Ukazatele Stack ST-33xx je profesionální řada. Pohyb ručičky je rychlý a plynulý díky krokovému motorku. Amplituda ručičky je 270 ° což umožňuje vynikající viditelnost.

Čitelnost těchto budíků je výborná, díky bílému LED podsvícení.

Ukazatel určen pro vozidla se vstřikováním.

Specifikace:

– Elektronický
– Rozsah 0-7 bar
– Dodáván včetně čidla M10x1

– 12V provoz
– průměr 52 mm

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti. Více informací

Zprostředkovávají základní funkčnost stránky, web bez nich nemůže fungovat.

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.