Stěrače

Cena
do
Dostupnost
Značka
Vynulovat filtr
Zobrazuji zboží 1 - 4 z 4
 • Gumička stěrače 610cm grafit - 2ks blistr

  Náhradní grafitová gumička stěrače v blistru s plastovou lištou cena uvedena za 2ks gumičky v blistru

  29 Kč
  Skladem
  AD293421
 • Stěrače flat Compass

  Plochý stěrač nové konstrukce, který zajišťuje důkladné a rovnoměrné stírání. Speciální uchycení, díky kterému lze pomocí přiložených adaptérů použít tento stěrač pro řadu různých zakončení ramen stěračů. Balení á 1 ks ve speciálním "otevíracím" blisteru. Tento typ plochého stěrače je osazen gumičkou s černým grafitem, umožňuje i její výměnu.

  od 110 Kč
  AD001958
 • Stěrače flat EVO

  Revoluční , pružná lišta stěrače. Určena pro 99% všech vozidel díky speciálnímu úchytu a 8.redukcí, které jsou součástí balení.Použití i pro vozy, které byly z výroby vybaveny klasickými stěrači. Speciální grafitová gumička s ochrannou, žlutou plastovou lištou, kterou je nutné po montáži odstranit. Nová konstrukce integrovaného přítlaku stěrače, která zlepšuje jeho stírací schopnosti

  od 119 Kč
  AD001956
 • Stěrače flat Lucas

  Stěrač s novou konstrukcí FLAT dokonale přilne na sklo a tím zaručuje kvalitnější stírání. Balení obsahuje 1x stěrač + adaptéry k uchycení na vůz. Cena uvedena za 1ks.

  od 192 Kč
  AD001957
Zobrazuji zboží 1 - 4 z 4
Zobrazit více
Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti. Více informací

Zprostředkovávají základní funkčnost stránky, web bez nich nemůže fungovat.

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.