Hodinky Fastime RW3 Copilote

Poskytují všechny měřící funkce, které spolujezdec potřebuje Navržené Nicky Gristem k jednoduchému nastavení (získávání, čtení, ukládání a vyvolávání dat.)
Třetí generace hodinek RW Nově si můžete vybrat k zobrazení jen ty funkce, které opravdu chcete používat – již žádné listování po obrazovkách a funkcích, které nepoužíváte!
Velké, jasné číslice s ostrým zobrazením 4 řádky na displeji – ve většině módů stále vidíte reálný čas¨ Rychlý přechod mezi Odpočtem časů (Timer) a Chronometrem pro RZ – při pomalém stisku tlačítek hodinky přepínají pouze mezi těmito dvěmi režimy, aby byla vaše práce s nimi ještě rychlejší. Indigo podsvícení Volitelný noční režim (stisk jakéhokoliv tlačitka hodinky na 5 vteřin rozsvítí) Snadná výměna baterie (zadní šroubovací kryt „na minci“) Vodotěsné Vhodné i k dennímu nošení

Cena: 3 590 Kč /ks
Cena bez DPH: 2 966,94 Kč
Dostupnost:
Na objednání
Značka:
Katalogové číslo:
 AD260143 
Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti. Více informací

Zprostředkovávají základní funkčnost stránky, web bez nich nemůže fungovat.

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.