POZOR!! 12.6.2024 až 14.6.2024 bude prodejna uzavřena, objednávky z e-shopu budou postupně vyřizovány od 17.6.2024. Děkujeme za pochopení.

T-CLAMP

Cena
do
Dostupnost
Vynulovat filtr
Zobrazuji zboží 1 - 1 z 1
  • Spona T-Clamp

    Netradičně silné a elastické objímky vyrobené ze 100% nerezové oceli,dotahované pozinkovaným šroubem s dlouhou maticí. Svým provedením předčí všechny jiné výrobky dostupné v obchodech a na internetových aukcích. Nerezová, elastická spona o šířce 19mm a tloušťce 0.6 mm zaručuje kvalitní instalaci silikonových spojek na trubkách a po dotažení rovnoměrné rozložení tlaku po celém obvodu. Jemné zakončení pásky navíc znemožňuje poškození silikonu. Celá objímka se dotahuje maticí o délce až 10mm, což značně snižuje riziko poškození závitu při silném utažení. Objímka je opatřena značkou FMIC.PL, a to je zárukou výtečné kvality výroby, dlouhé životnosti a podtrhuje to tuningový charakter jejího užití. Při nákupu objímek nezapomeňte k montážnímu průměru silikonových/gumových spojek připočítat 2x tloušťku stěn!

    od 40 Kč
    AD273416
Zobrazuji zboží 1 - 1 z 1
Zobrazit více
Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti. Více informací

Zprostředkovávají základní funkčnost stránky, web bez nich nemůže fungovat.

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.