POZOR!! 12.6.2024 až 14.6.2024 bude prodejna uzavřena, objednávky z e-shopu budou postupně vyřizovány od 17.6.2024. Děkujeme za pochopení.

Spony/Svorky

Cena
do
Dostupnost
Vynulovat filtr
Zobrazuji zboží 1 - 5 z 5
 • Nerezová svorka American

  Tenké, velmi silné objímky vyrobené ze 100% nerezové oceli. Svým provedením předčí všechny jiné výrobky dostupné v obchodech a na internetových aukcích. Silný zámek a čelisťové provedení zaručují možnost pevného utažení objímek bez efektu „obtočení“ typického pro levnější typy. Umožní odpovídající připevnění spojek tam, kde není místo na velké objímky typu SGB. Tloušťka spony je: 0,6mm, šířka: 12mm Při nákupu objímek nezapomeňte k montážnímu průměru silikonových/gumových spojek připočítat 2x tloušťku stěn!

  od 20 Kč
  AD273402
 • Spona SGB

  Nejsilnější objímky na trhu, které se šroubují šrouby s tvrdostí 8.8 na klíč 10. Díky svému provedení jsou mnohem lepší než jiné objímky dostupné v obchodech a na Allegro. Objímka má tloušťku až 1,5mm a šířku 25mm! Fotografie nedokážou věrně představit masivnost a sílu těchto objímek.

  od 23 Kč
  AD273366
 • Pásek na termoizolační bandáž

  Pásková spona vyrobená ze 100% vysoce kvalitní nerez oceli má šířku 5 mm. Nutná při nasazování termoizolační pásky na kolektor. Unikátní konstrukce západky chrání před uvolněním objímky během práce.

  od 12 Kč
  AD273436
 • Spona mini SGB

  Mini objímka SGB. Vyrobena z oceli, povrchově chráněná před korozí. Silnou konstrukci zajišťuje páska tloušťky 0,6 mm a šíře 9mm, utahovaná klíčem 7 nebo šroubovákem. Skvěle se hodí pro utažení gumových a silikonových hadic (včetně jemných podtlakových hadic). Citlivě zaoblené okraje zabraňují porušení hadic.

  od 7 Kč
  AD273381
 • Spona T-Clamp

  Netradičně silné a elastické objímky vyrobené ze 100% nerezové oceli,dotahované pozinkovaným šroubem s dlouhou maticí. Svým provedením předčí všechny jiné výrobky dostupné v obchodech a na internetových aukcích. Nerezová, elastická spona o šířce 19mm a tloušťce 0.6 mm zaručuje kvalitní instalaci silikonových spojek na trubkách a po dotažení rovnoměrné rozložení tlaku po celém obvodu. Jemné zakončení pásky navíc znemožňuje poškození silikonu. Celá objímka se dotahuje maticí o délce až 10mm, což značně snižuje riziko poškození závitu při silném utažení. Objímka je opatřena značkou FMIC.PL, a to je zárukou výtečné kvality výroby, dlouhé životnosti a podtrhuje to tuningový charakter jejího užití. Při nákupu objímek nezapomeňte k montážnímu průměru silikonových/gumových spojek připočítat 2x tloušťku stěn!

  od 40 Kč
  AD273416
Zobrazuji zboží 1 - 5 z 5
Zobrazit více
Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti. Více informací

Zprostředkovávají základní funkčnost stránky, web bez nich nemůže fungovat.

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.