POZOR!! 24.6.2024 bude prodejna uzavřena, objednávky z e-shopu budou postupně vyřizovány od 25.6.2024. Děkujeme za pochopení.

Leštěnka s voskem - Ceramic Polish&wax 500ml

Hybrid Solutions Ceramic Polish & Wax je jedinečnou alternativou šetřící čas.   Tento produkt je ideální pro ty, kteří hledají vše v jednom výrobku. Tato nová a inovativní technologie používá leštící činidla, které odstraňují škrábance a jemné poškození laku, syntetické voskové polymery které zvýrazňují hloubku barvy, lesk, jas a super hydrofobní a SiO2 polymery které dodávají extrémně schopnost odpuzovat vodu formou korálkového efektu a vytváří ochranu proti chemikáliím na několik měsíců.
Obsah: 500ml

Cena: 326 Kč /ks
Cena bez DPH: 269,42 Kč
Dostupnost:
Skladem
Značka:
ostatní
Katalogové číslo:
 AD001946 
Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti. Více informací

Zprostředkovávají základní funkčnost stránky, web bez nich nemůže fungovat.

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.