POZOR!! 15.5. az 18.5.2024 bude prodejna uzavřena, objednávky z e-shopu budou postupně vyřizovány od 19.5.2024. Děkujeme za pochopení.

Klimatizace

Cena
do
Dostupnost
Vynulovat filtr
Zobrazuji zboží 1 - 2 z 2
 • NIGRIN Dezinfekce klimatizace

  Ničí houby, bakterie, mikroby a další patogeny stejně jako odstraňuje nepříjemný zápach uvnitř vozu. Snadné použití bez nutnosti technického zásahu do klimatizace.

  238 Kč
  Skladem
  AD002361
 • STP čístič klimatizace aut 150ml

  Čistič klimatizace STP (150ml) Přípravek čistí a dezinfikuje klimatizaci v osobních vozech. Zároveň likviduje jakýkoliv zápach z klimatizace.  Samotné čištění je velmi jednoduché a trvá pouze 10 minut. Použití čističe klimatizace: Nejdříve nastartujte motor, zapněte klimatizaci na maximální výkon a otevřete všechny průduchy. Aktivujte čistič uprostřed vozidla (například na loketní opěrce). Zavřete pečlivě všechna okna a dveře a vystupte z vozu. Vyčkejte cca 10 minut dokud není nádoba prázdná. Otevřete okna a dveře a interiér důkladně vyvětrejte.  

  159 Kč
  Na cestě
  AD002360
Zobrazuji zboží 1 - 2 z 2
Zobrazit více
Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti. Více informací

Zprostředkovávají základní funkčnost stránky, web bez nich nemůže fungovat.

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.