Keramický vosk na mokrý lak - Ceramic WET Wax

Hybrid Solutions - Ceramic Wet Wax  Popis:  Představujeme Turtle Wax Hybrid Solutions Keramický vosk na mokrý lak pro úžasný lesk a ochranu v jednom kroku. Tento přípravek lze pravidelně používat samostatně nebo ve spojení s jinými přípravky řady Hybrid Solutions, abyste rychle získali lesk a ochranu a zároveň dodali povrchu vašeho vozidla keramickou ochranu a super hydrofobní polymery.  Výhody:  Tento přípravek dodá exteriéru vašeho vozidla nový vzhled a pomůže vašemu vozu zůstat chráněný před vlivy okolního prostředí, aniž byste museli provádět pracný detailing vyžadovaný u tradičních přípravků.  Jednoduše umyjte vozidlo, nastříkejte přípravek a setřete do sucha. Přípravek dokonce urychlí proces sušení a zabrání vzniku skvrn od tvrdé vody! S keramickým voskem na mokrý lak  Hybrid Solutions nebyla péče o auto nikdy snazší.
obsah: 500ml

Cena: 336 Kč /ks
Cena bez DPH: 277,69 Kč
Dostupnost:
Skladem
Značka:
ostatní
Katalogové číslo:
 AD001947 
Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti. Více informací

Zprostředkovávají základní funkčnost stránky, web bez nich nemůže fungovat.

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.