GAT Mazací sprej s nano částicemi 500 ml

Mazací sprej s nano částicemi tvoří extrémně silnou a účinnou bariéru mezi pohyblivými komponenty. Tento vysoce účinný mazací film poskytuje vynikající ochranu a mazání pro všechny druhy mechanismů. Výrobek efektivně proniká do mechanismů a zabraňuje korozi a rzi, odstraňuje vlhkost, zabraňuje pískání, čistí a snižuje tření a opotřebení všech kovových částí, nástrojů a zařízení vystavených vodě a větru. Mimořádně efektivní pro vyhánění vlhkosti a ochranu před vlhkostí na elektrických zástrčkách u všech typů vozidel jako jsou automobily, lodě, kola atd. Bezkonkurenční pro mazání řetězů, lan, válečků, ložisek, vnitřních ložisek řetězu, ozubených kol, šnekových převodů, spojů, spojek, lan, závěsů, o-kroužků, bowdenů, zámků atd.
Výhody
maže a chrání kovové povrchy, aby se účinně snížilo tření a opotřebení
odvádí vlhkost a zabraňuje korozi
proniká a uvolňuje rezavé části a lepivé mechanismy
lze použít kdekoliv, kde jsou kovové součásti trvale vystaveny tření
velmi efektivní pro pneumatické nářadí
Postup aplikace produktu
Díly, které mají být ošetřeny, důkladně očistěte. Před použití dobře protřepejte! Poté produkt rovnoměrně nastříkejte na ošetřované plochy a nechte jej chvíli působit.

Cena: 399 Kč /ks
Cena bez DPH: 329,75 Kč
Dostupnost:
skladem u dodavatele
Značka:
Katalogové číslo:
 AD309087 
Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti. Více informací

Zprostředkovávají základní funkčnost stránky, web bez nich nemůže fungovat.

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.