POZOR!! 12.6.2024 až 14.6.2024 bude prodejna uzavřena, objednávky z e-shopu budou postupně vyřizovány od 17.6.2024. Děkujeme za pochopení.

Aditiva

Cena
do
Dostupnost
Aplikace
Kvalita
Produktová řada
Typ motoru
Viskozita
Vynulovat filtr
Zobrazuji zboží 1 - 5 z 5
 • MOTUL DIESEL SYSTEM CLEAN

  Pro vynikající výkon motoru. Čistič speciálně určený pro palivové systémy dieselových motorů. Zlepšená činnost vstřikovačů, ventilů a účinnost spalování. 

  409 Kč
  Na dotaz
  AD002445
 • MOTUL ENGINE CLEAN AUTO

  Speciální čistič pro všechny čtyřtaktní motocyklové motory se suchou či mokrou spojkou. Spolehlivě rozpouští nánosy a usazeniny vytvořené provozem v celém olejovém okruhu. Neutralizuje agresivní usazeniny vytvořené spalováním. Rozpuštěné usazeniny se z motoru odstraní se zbytkovým olejem. Výsledek čištění zajišťuje podstatné zdokonalení stlačení. Čistý motor dosáhne spolu s novým motorovým olejem optimálního výkonu a výkonného provozu. Produkt zároveň snižuje spotřebu oleje a opotřebení. Zajišťuje lepší hodnoty emisí výfukových plynů, chrání životní prostředí a katalyzátor výfukových plynů. Plechovka o objemu 200 ml vystačí pro motor se 4L kapacitou oleje 

  409 Kč
  Na dotaz
  AD002443
 • MOTUL FUEL SYSTEM CLEAN AUTO

  Pro vynikající výkon motoru. Čistič speciálně určený pro palivové systémy zážehových motorů. Lepší funkce ventilů, karburátoru, vstřikovačů a spalovací komory. 

  409 Kč
  Na dotaz
  AD002444
 • MOTUL STABILIZER

  Aditivum chránící palivo proti oxidaci a zabraňuje tvorbě usazenin. Pro jednodušší start po přezimování.

  289 Kč
  Na dotaz
  AD002442
 • MOTUL VALVE EXPERT

  Náhrada olova pro benzinové motory. Čistí a chrání ventily (vhodné pro automobily, motocykly, čluny, zemědělské stroje). Přísady fosforu zajišťují maximální ochranu sedla ventilu. 

  409 Kč
  Na dotaz
  AD002441
Zobrazuji zboží 1 - 5 z 5
Zobrazit více
Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti. Více informací

Zprostředkovávají základní funkčnost stránky, web bez nich nemůže fungovat.

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.