Termoizolační Páska Carbon Thermo-Tec, 5cm X 15m

Termo izolační páska na svody a výfuk, s povrchovým vzhledem uhlíkových vláken a vyztužená titanem. II generace pásky s obsahem titanu zvyšuje tepelnou odolnost až o 20% oproti původním páskám (černá a bílá). Trvale odolává více než 1100 ° C   
Šířka pásku: 50mm   
Délka: 15m   
Tloušťka: 1,6mm   
Barva: carbon   
Vhodná na obalení výfukových svodů, uppipe, downpipe jakož i celého výfukového potrubí      

Cena: 1 995 Kč
Cena bez DPH: 1 648,76 Kč
Dostupnost:
Skladem
Značka:
Katalogové číslo:
 FC274993 

Informace o produktu

Izolační páska na výfuky byla vyvinuta před více než 20 lety firmou Thermo-Tec TM . Izolační pásky přinášejí inovativní a jednoduchý způsob jak získat více koní a zároveň snížit teplotu pod kapotou. Obalené výfukové potrubí udrží vyšší teplotu výfukových plynů (chladnější plyny proudí pomaleji), díky čemuž dojde k lepšímu výplachu válců a v případě turbo motorů rychlejšímu roztočení turba.  

Originální pásky thermo-tec dokážou nepřetržitě odolávat teplotě až 1100 ° C, a proto jsou vhodné i pro turbo motory a použití v motorsportu. Neobsahují azbest. Jen pásky thermo-tec používají technologii Thermo-Conductive-Technology (T-C-T ™), která byla vyvinuta firmou thermo-tec. Díky T-C-T všechny pásky kontrolovaně rozptylují nahromaděné teplo až ke svému povrchu. 

Všechny pásky thermo-tec mají tloušťku pouze 1,6mm což usnadňuje obalování. 

Izolované výfukové potrubí sníží teplotu v motorovém prostoru až o 70%.

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti. Více informací

Zprostředkovávají základní funkčnost stránky, web bez nich nemůže fungovat.

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.