POZOR!! 15.5. az 18.5.2024 bude prodejna uzavřena, objednávky z e-shopu budou postupně vyřizovány od 19.5.2024. Děkujeme za pochopení.

Nůžkový stan 3m x 2m

Doprava zdarma

Jeden z nejmenších stanů z řady SR5 Racing komerčních stanů (přístřešků), který se používá jako stánek na trhu, nebo jako přístřeší na různých akcích a mnoha dalších příležitostech, kdy je vyžadována vynikající celková ochrana před povětrnostními vlivy.

Cena od: 15 299 Kč /ks
Cena bez DPH od: 12 643,8 Kč
Značka:
Katalogové číslo:
 AD264718 
Technické parametry
Rorměry 3m x 2m
Velikost balení rámu: 165cm x 39cm x 29cm
Hmotnost: 40kg
Stan včetně 4x bočnice + taška

Varianty produktu

Informace o produktu

Rám:

Šestihranný design 46 mm s vnitřním trubkovým rámem, komerční hliníkový rám. Silné zesílené nylonové spoje, upevnění rychloupínacích kolíků, výškově nastavitelná výška 5 pozic, jedinečná střešní konstrukce s vícebodovou podporou, svařované nohy.

 Baldachýn:

 380g polyester, vnitřní pryžový povlak pro maximální pevnost a ochranu před deštěm, teplovzdušné pásy, plně vodotěsné. Jsou opatřeny očky pro připevnění k rámu pomocí šroubovacích kuliček, které zabraňují hromadění vody v rozích. Zpomalování hoření podle normy: BS7839: 1996.

 Boční závěsy:

 380g polyester, vnitřní pryžový povlak, suchý zip Quick-Fit systém s rohy na zip, extra popruhy na zavazadla v rozích, 2-3 očka na dně každého panelu, plně vodotěsné. Zpomalování hoření podle normy: BS7839: 1996.

 Součást sady: dva velkoplošné průhledné okenní panely, vyrobené z vysoce kvalitního elastického materiálu (každé okno je vybaveno vnitřní roletou), dvoje extra široké dvojité zipové dveře

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti. Více informací

Zprostředkovávají základní funkčnost stránky, web bez nich nemůže fungovat.

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.