POZOR!! 15.5. az 18.5.2024 bude prodejna uzavřena, objednávky z e-shopu budou postupně vyřizovány od 19.5.2024. Děkujeme za pochopení.

Nůžkový stan 1,5m x 1,5m

Velmi malý stan z řady SR5 Racing komerčníchstanů (přístřešků), které mají být použity jako stánek na trhu, stejně jako přístřeší na různých akcích a mnoha dalších příležitostech, kdy je vyžadována vynikající celková ochrana a kde je menší prostor.

Cena od: 10 849 Kč /ks
Cena bez DPH od: 8 966,12 Kč
Značka:
Katalogové číslo:
 AD264711 
Technické parametry
Rorměry 1,5m x 1,5m
Velikost balení rámu: 160cm x 29cm x 29cm
Hmotnost: 30kg
Stan včetně 4x bočnice + taška

Varianty produktu

10 849 Kč
Skladem

Informace o produktu

Rám: 

Šestihranný design 46 mm s vnitřním trubkovým rámem, komerční hliníkový rám  Silné zesílené nylonové spoje, upevnění rychloupínacích kolíků, výškově nastavitelná výška 5 pozic, jedinečná střešní konstrukce s vícebodovou podporou, svařované nohy. 

Baldachýn: 

380g polyester, vnitřní pryžový povlak pro maximální pevnost a ochranu před deštěm, teplovzdušné lepené švy, plně vodotěsné. Jsou opatřeny očky pro připevnění k rámu pomocí šroubovacích kuliček, které zabraňují hromadění vody v rozích. Zpomalování hoření podle normy: BS7837: 1996. 

Boční závěsy: 

380g polyester, vnitřní pryžový povlak, suchý zip Quick-Fit systém s rohy na zip, extra popruhy na zavazadla v rozích, 2-3 očka na dně každého panelu, plně vodotěsné. Zpomalování hoření podle normy: BS7837: 1996. 

 Součástí sady jsou: 

Dva velkoplošné průhledné okenní panely vyrobené z vysoce kvalitního elastického materiálu (každé okno je vybaveno s vnitřní roletou), 2 extra široké dvojité zipové dveře  Rám + Canopy Wheeled Bag, Sidewalls Storagebag, kolíky a Guyropes v ceně!

 

 

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti. Více informací

Zprostředkovávají základní funkčnost stránky, web bez nich nemůže fungovat.

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.