Mazda MX-3, MX-5, Miata, 323 GT GTX GTR

Sada kovaných ojnic značky JRspec vyrobených pomocí technologie H-beam pro vozidla Mazda s motory 1.6, 1.8 i 2.0L, np. MX-3, MX-5, Miata, 323 GT, GTX, GTR.Vyrobené z vysoce kvalitní kované oceli ANSI4340 (EN24), pevnost přesahující 200 kW na cylindr.Před opracováním vakuově odplynované.Tepelně upravené (normalizované).Po úpravě povrchově zbroušené (odpružené).Zarovnané hrany.Každý otvor byl dvakrát honován (před a po opracování paty), což zaručuje ideální kruhový tvar (tolerance 0,01mm). Ojnice jsou vyrovnané (ideálně rovné v horizontále) do 0,01 mm – rozdíly u mnoha značkových výrobců překračují dokonce 0,1mm, což má za následek rychlejší opotřebení ložisek!Každá jednotlivá sada ojnice + pata má své individuální číslo. Sady jsou baleny podle váhy a vyvážené END to END. Hlavice jsou navíc posílené, obsahují bronzovou tulej v místě osazení svorníku pístu. Ojnice jsou testované na Calibře Tsunami s výkonem více než 1500 koní.
Délka: 133mm
Svorník: 20mm
Šrouby: 3/8"

Cena: 8 412 Kč
Cena bez DPH: 6 952,07 Kč
Dostupnost:
skladem u dodavatele
Značka:
Katalogové číslo:
 AD274401 
Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti. Více informací

Zprostředkovávají základní funkčnost stránky, web bez nich nemůže fungovat.

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.