Intercooler JRspec 550x180x65mm


JRspec Black Edition jsou intercoolery, které se vyznačujou nejvyšším výkonem na trhu. Jejich výborné chladící vlastnosti jsou výsledkem stovek hodin strávených na harmonii během testování výkonu více než 40 typů vnitřních části. Testy umožnily vytvořit jedinečnou konstrukci, která zajišťuje nejlepší chlazení při zachování maximálního možného proudění. Pečlivě navržená konstrukce zaručuje nadprůměrný nárůst výkonu a točivého momentu. Udržení co možná nejstálejší a nejnižší teploty plnicího vzduchu zajišťuje příznivější podmínky během spalování směsi ve spalovací komoře, což snižuje riziko vzniku klepání motoru. Nižší teplota během procesu spalování poskytuje další možnosti pro dosažení vyššího výkonu při ladění. Pečlivě svařená středová část ve spojení se silnými boky zajišťuje velkou odolnost chladiče – všechny naše chladiče byly podrobeny zkoušce těsnosti při tlaku 10 bar.
Rozměry jádra:550x180x65mm
Celkové rozměry: 700x180x65 mm (+ upevnění)
Průměr vstup/výstup: 57 mm (2,25")
Odhadovaný maximální výkon: 450 HP
Barva: Černá
 

Cena: 4 874 Kč
Cena bez DPH: 4 028,1 Kč
Dostupnost:
skladem u dodavatele
Značka:
Katalogové číslo:
 AD273330 
Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti. Více informací

Zprostředkovávají základní funkčnost stránky, web bez nich nemůže fungovat.

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.